Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-27, 16:07   #1545
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
No właśnie, tylko żeby ta baza nie wysuszała. To ja myślałam, że skrobię to się daje już na podkład mineralny w celu utrwalenia. Może faktycznie napiszę do tej kolorówki. Czy wtedy ewentualnie sama mogłabym ukręcić taką bazę z produktów z kolorówka.com, czy podkład mineralny też?
Wodę termalną i tak pewnie kupię i hydrolat nawilżający też bo to co się dzieje z moją skórą teraz to masakra. Pod oczami - cerata. Dzięki za rady wielkie.
Dlatego najlepiej poradzić się w sklepie Na pewno dobrymi składnikami będą jedwab i alantoina. Skrobia jak najbardziej może być używana jako baza i jako wykończeniowy puder. Zresztą, jeśli pasowałby Ci jakiś wykończeniowy, to tez śmiało mozesz używać pod podkład. W przypadku minerałów mamy ten luksus, że wszystko moze być stosowane naprzemiennie, w zależności, jak nam pasuje.
Oczywiście, podkład także możesz zrobić. Możesz zarówno od podstaw jak i kupić gotowy zestaw do zmieszania; są dostępne na stronie.
A próbowałaś mieszania minerałów z kremem/olejem [np w małym słoiczku] ?
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując