Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-19, 11:59   #3582
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
znaczy sławna jesteś. Trzeba było powiedzieć, że samo malowanie symboliczne 10zł, a jak z piłowaniem i innymi ceregielami to druga dyszka.
no co Tyyy, to jeszcze dzieciak, a z ciotki nie będę zdzierać aleeeee jakby kiedyś ktoś więcej chciał, to bym może i się skusiła na drobny zarobek


Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
Smoo to w takim razie sobowtór tamta trzymała w buzi elektrycznego papierosa no co Ty nie boje sie Ciebie masz renomę w malowaniu

lubię te elektroniczne, tacie podbieram często

nie boisz? a jak jestem starym, bezzębnym zgredem, który czai się na młode, fajne dziewuszki?


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Tak tak Śliczne są.
dziękuuuuję


Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Heh, no to może jakaś kasa wpadnie
nie wiem ile Młoda ma lat, ale z 11 czy tam 12-latki nie będę pieniędzy brać, ani tym bardziej od ciotki


Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
O kur*a, złamałam wskazówkę na -100.
auć...


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
fajne to to ...


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4232695 0]Hej hop

Zaraz się biorę za nadrabianie, ale najpierw Chineczkowy Dragon (miał być w piątek, ale nie wyjszło... nie pytajcie ). Na blogu więcej zdjęć KLIK (i w macie) i moje wrażenia, a teraz idę czytać co naspamowałyście jak mnie nie było
[/URL][/QUOTE]

z flashem czad


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4232767 6]Eee... nic. To znaczy... tak szczerze to obstawiam drożdże piwne ale nie w tabletkach tylko w kufelku. [/QUOTE]

kocham Cię


Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Dobra dziewczyny czym malować??
Essie Navi czy My secret kiwi??
Kiwi

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;42328493]Dzisiejsze,wstawiam do posta bo nie wiem czemu w załączniku nie chce się dodać.[/QUOTE]

fejne delikateski
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora