Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Baza pod makijaż (podkład) - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-14, 15:16   #451
juw
Przyczajenie
 
Avatar juw
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 19
Unhappy Problem - baza + krem

Mam problem z doborem bazy i kremu nawilżającego.

Na co dzień używam mineralny puder sypki + rozświetlający puder w kulkach. Wcześniej pod to wszystko nakładam dwa korektory (jeden nakładam na oczy, a drugi na przebarwienia).

Moja skóra jest przesuszona (po nałożeniu pudru na policzkach i na nosie widać odstające białe skórki), a im bliżej wieczora, tym bardziej widać strefę T (uporczywe świecenie).

Stosowałam peelingi, żele + krem nawilżający dla skóry mieszanej i suchej, ale było tylko gorzej. Skóra stawała się coraz bardziej sucha na policzkach, a na nosie przez krem pory strasznie powiększały się.

W świecie kosmetyków (a jest ich setki, może i tysiące) jestem zielona. Szukałam już informacji na wielu stronach, ale polecane są kosmetyki albo bardzo drogie, albo jak podejrzewam sponsorowane.

Byłabym wdzięczna za pomoc w odnalezieniu bazy, która by wygładziła i nawilżyła moją skórę. Jeśli są jakieś cudowne kremy, które doprowadziłyby mnie do porządku, to też byłoby super za taką informację. Wiem, że macie sporą wiedzę w tym zakresie i jakoś poratujecie, a może któraś z Was ma nawet taki sam problem jak ja i już znalazła rozwiązanie.

Dodam jeszcze, że interesują mnie kosmetyki do 40 zł.

Pozdrawiam serdecznie!

P.S. Piję dużo wody, ale to nie działa na mnie.
__________________

"Zawsze, kiedy spotykam kogoś, kto wynosi się nad innych, wiem, że mam do czynienia z człowiekiem z kompleksem niższości." - Agatha Christie


Edytowane przez juw
Czas edycji: 2014-12-14 o 15:17
juw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując