Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-08, 19:09   #356
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Nie wiem czy lepsza, bo nie używałam Tisane
Ale mi podpasowała. Droga nie jest więc możesz spróbować. Uważam, że warto.

Jeszcze mam pytanie odnośnie badań krwi. Ile płacicie za badania?
Ja się dzisiaj nawkurzałam w przychodni, bo chciałam je zrobić na NFZ (w innym mieście bez problemu dali skierowanie). Ale lekarka dzisiaj mi powiedziała, że muszę za badania płacić, bo Akne nie jest na liście refundowanych, no a skoro chodzę do lekarza prywatnie, to jej wyniki nie będą potrzebne. Prawie się we mnie zagotowało To mówię jej, że jakbym wiedziała, to nie siedziałabym tu godzinę w kolejce, tylko bym bez czekania zapłaciła i poszła. Mówię, że nie dość, że muszę płacić za prywatnego dermatologa, że lek taki drogi, to chociaż badanie krwi mogli by za darmo zrobić. Co za wredne babskoWtedy powiedziałam jej, że chcę te wyniki również dla ginekologa bo potrzebuję tabletki i to nie dla mojego widzi mi się, tylko jest to niejako wymóg gdy się bierze Akne. To powiedziała, że antykoncepcja też nie jest refundowana i też muszę płacić. Poszłam jeszcze na skargę do sekretariatu, ale nic to nie dało. Muszę zapłacić i koniec.
Za badanie musiałabym płacić 39zł. Niby nie dużo, ale dlaczego mam płacić skoro płacę te wszystkie składki

za niżej wymienione badania zapłaciłam 40 zł w Akademii Medycznej w Gdańsku
1. Szczególowa morfologia
2. Jakiś odczyn Biernackiego - nie wiem co to....
3. Glukoza
4. Biochemia - Bilirubina całkowita
5. Enzymy
6.Lipidy (szczególowe badanie cholesterolu)
7. OB Mocz
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora