Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-11, 19:24   #1637
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez zyta_1982 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakiś czas temu któraś z Was pisala jak zmienić kolor podkładu podając linki do produktów którymi można tego dokonać Niestety mimo szczerych chęci za nic nie mogę sie do tego dokopać Poratujecie linkiem?
A druga sprawa Dzisiaj w Dougim w Pasażu Grunwaldzkim we Wro jedna z Pań próbowała mi wcisnąć podkład nawilżający Rouge Bunny Rouge w kolorze 026. Nałożyła mi go nawet na buzię i powiem Wam, że sam podklad mega, ale ten kolor... Z jednej strony super bo żółty i ukrył wszystkie zaczerwienienia ale z drugiej strony różnica między szyją a twarzą dla mnie nie do przeskoczenia:/ Chociaz konsultantka biła się w piersi że idealny, to niestety jak wyszłam na światło dzienne to yyyyy.... Moje pytanie, macie jakieś doświadczenia z tymi podkładami? Bo chyba raczej nie są one zbyt popularne w Polsce , sama pierwszy raz natknęłam się na tą firmę
ja rozjaśniam albo białą bazą z make up studio (podkład nieco traci na kryciu, ale minimalnie, robi się trochę rzadszy) albo białą mieszkanką z kolorówki (podkład nabiera ciężkości i jest jakby bardziej pudrowy, nie jestem pewna, czy ta mieszanka mnie trochę nie zapycha, ale jeszcze nie doszłam do ostatecznych wniosków). Oba sposoby są skuteczne, choć dają nieco inny efekt końcowy.

ps. widziałyście promocję na choisee.com? ;>
Soso jest offline Zgłoś do moderatora