Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ból kolana :(
Wątek: ból kolana :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-11, 16:22   #1
osobka1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4
Unhappy

ból kolana :(


Witam!
Proszę o pomoc. Po dwóch latach codziennych ćwiczeń musiałam przestać sie rozciągać z powodu bólu prawego kolana, okazało sie ze mam naciągnięte wiązadło: chodziłam przez dwa tygodnie na zabiegi i smarowałam bolące kolano maścią "Naklofen". Jednak do tej pory w ziemie jak chodzę baaardzo dużo to ból wraca, tylko w innym miejscu z tyłu nogi:/ Nie wiem co mam zrobić słyszałam, ze z kolanami nie ma żartów i jeśli sie już raz miało kontuzje to nie ma szans tego wyleczyć, czy to prawda? Od trzech lat nie ćwicze i przez to bardzo przytylam, ok. 25kg:/ może to zwiększona masa ciała powoduje ból kolana? ale z drugiej strony lewe kolano mnie nie boli wiec już nie wiem co mam zorbić. U lekarza na razie nie byłam. W przychodni w mojej okolicy jest tylko jeden ortopeda:/ jest sie do niego bardzo trudno dostać, bo jest u niego w kolejce mnóstwo ludzi z poważniejszymi chorobami itd. Dlatego byłoby mi trochę głupio iść do lekarza z pobolewającym kolanem, (ten ból nie jest tak bardzo dokuczliwy) tylko po prostu wiem ze coś jest nie tak i chce już teraz sie tym zająć i to wyleczyć żeby za jakiś czas lub po 20-30 latach na stole operacyjnym nie wyladowac:/ Teraz chce zacząć ćwiczyc żeby zrzucić zbędne kilogramy (i tez dlatego że bardzo ćwiczenie lubiłam) co mam zrobić? Może ktoś miał podobny problem? Czy będę mogła zacząć bezpiecznie ćwiczyć? Czy będę mogła wrócić do formy? Ból pojawia się wtedy kiedy naprawde duzo chodze. Aha i jeszcze wspomne ze prywatnie na wizyte u ortopedy mnie nie stac
osobka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując