Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-11-09, 19:47   #77
8om8onierka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Moje Drogie


A co myślicie o Szkole Select?


Nie ukrywam, że piszę z pozytywną opinią o nich, ale jestem też ciekawa, jakie są Wasze (oczywiście tych, które tam się szkoliły).


Moim skromnym zdaniem to jedna z najlepszych szkół w Polsce. Dla mnie ważny jest nie tylko profesjonalizm, praca na dobrych kosmetykach, pomoc w budowie portfolio, etc., etc., etc… Najbardziej zachwycona byłam klimatem, jaki tam panuje. Na co dzień spotykam się z wieloma klientami i to sprawia, że uwielbiam moją pracę, a w Select ludzi jest mnóstwo, albo przynajmniej tak się wydaje bo pomieszczenia szkoleniowe mają średnio-duże rozmiary (widywałam znacznie większe) a ludzi przychodzących na kursy jest zawsze na styk taka atmosfera ogólnie nastraja. Podczas szkolenia z wizażu i niedawno z przedłużania rzęs, na których byłam czuć nie tylko pracę i zaangażowanie w powietrzu ale też swobodę w komunikacji wśród personelu i kursantów


Gorąco pozdrawiam Panią Patrycję i życzę dalszych sukcesów!


Czekam na Wasze opinie. A może wy też macie swoje ulubione szkoły, które polecacie? Może w przyszłości skorzystam z usług kogoś innego. Może
8om8onierka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując