Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Tołpa. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-18, 20:02   #75
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Tołpa

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Witajcie Cieszę się, że znalazłam ten wątek bo przymierzam się do pierwszych zakupów kosmetyków Tołpy. I chciałam Was się podpytać czy może miałyście następujące kremy:
seria Optimum nature, a w szczególności krem przeciwzmarszkowy z fitohormonami i krem nawilżający torfowo-ziołowy.
Poza tym interesują mnie pasty do zębów - jest sporo pozytywnych opinii na KWC, a są w miłych cenach w mojej internetowej drogerii.
No i szampony - czy miałyście okazję wypróbować?

Ukrycior - dopatrzyłam twoje posty na tym forum więc liczę na Ciebie
Cześć Maat. Jak to miło, że znów się spotykamy w kolejnym wątku. Ja pochwalę pasty, bo od kiedy są w naszym ulubionym sklepie używamy tylko tych. Małż ma od lat bardzo wrażliwe zęby i dziąsła, a mi się coś ostatnio uwrażliwiły. Polecam wszystkie pasty i żele, są świetne, mają niekonwencjonalne smaki. Whitening tak czyśni, że szok, używałam wielu past, ale nie wiedziałam, że można mieć tak gładkie szkliwo. I lekko, stopniowo wybiela. Świetna jest ta z Xilitolem, pachnie cynamonem. No uwielbiam te pasty. Reszty nie miałam niestety.

Aha, gdzieś czytałam, że ktoś narzekał, ze ten nawilżający z Optimum ma baaaardzo lekką konsystencję. Takie nic. Pewnie do bardziej tłustych cer by się nadał.

Z kremów miałam pod oczy Futuris. Mocno ujędrnia i wygładza. Całkiem całkiem.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując