Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Tołpa. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-19, 09:47   #80
czeskaFusia
Raczkowanie
 
Avatar czeskaFusia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: UK/PL
Wiadomości: 56
Dot.: Tołpa

To ja tez podziele sie swoja opinia na temat kosmetykow Tolpy
Naleze do fanek tych kosmetykow Maja bardzo fajne sklady, wiekszosc zeli bez SLS, duzo wyciagow roslinnych, z reguly podobaja mi sie te minimalistyczne opakowania no i ceny przystepne.

Osobiscie uzywalam:
Maske korygujaca - bardzo sobie ja chwale, stosowalam jako kuracje codziennie przez tydzien jak mnie zaatakowal nawrot niespodzianek Podleczyla mi buzie, uspokoila wedlug mnie jest lagodniejsza od glinki zielonej, ktora nie zawsze moge uzywac - ta to mnie dopiero wysusza Obecnie stosuje miejscowo i tu tez sie dobrze spisuje
Maske - peeling hydroenzymatyczny - bardzo lagodny, przyjemny w stosowaniu, delikatnie oczyszcza jednoczesnie nawilzajac
Kuracja antycellulitowa, maske i serum - w polaczeniu swietne dzialanie ujedrniajace, po zadnych innych kosmetykach nie zauwazylam takiego efektu. Maska starcza mi na miesiac a serum na 3 tyg (uzywam od brzucha do kolan). A co do dzialania antycellulitowego to nawet nie sprawdzam bo nie ma co sie dziewczyny oszukiwac, bez cwiczen, diety i masazy zadnych cudow nie ma A co do opinii o cenach, moim zdaniem jak na takie dzialanie i dobre sklady cena jest przystepna.

Uzywalam tez kilku kremow ale tylko z probek i jakos zaden mi nie podpasowal. Kilka z nich odrzucilam ze wzgledu na zapach ...a moze to byl blad W koncu to kosmetyki naturalne, czesto gesto fiolkami nie pachna Macie jakies doswiadczenie z kremami Tolpy?
czeskaFusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując