Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Masażysta - czyli polecamy, odradzamy i pytamy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-10-12, 21:01   #69
stary.smok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 261
Dot.: Masaż Bielsko-Biała

Absolutnie nie wątpię, że ten tytuł został pięknie wypisany. Mam też nadzieję, że poziom samego szkolenia był odpowiednio wysoki - w B-B były kiedyś jedne z najlepszych w Polsce kursy prowadzone przez "WELES", ale nie wydawały one żadnych tytułów, tylko, jak nalezy, zaświadczenie o ukończeniu kursu przyuczającego do zawodu w zakresie masażu klasycznego. Trwały zaś wtedy bodajże 440 godzin czy coś koło tego...ciekaw jestem ile Twoje wyniosło godzin? Zastrzeżenia moje budzi natomiast fakt, że co najmniej kilkanaście ośrodków w Polsce (w tym głównie filie "Żaka" i "Profesji") wydają tytuly, które nie są zgodne z obowiązującym w Polsce prawem. Jesli coś już nazywa się STUDIUM, powinno trwać 2 lata i kończyć sie uzyskaniem dyplomu technika masażysty - takie szkoły (mam na myśli prywatne) już istnieją. A wspomniane ośrodki nadają tytuł "specjalisty masażu" i "specjalisty fizjoterapii". ZGROZA!! Pisano o tym szerzej na forum www.fizjo.pl.
stary.smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując