Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery hybrydowe cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-10, 23:29   #803
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Kurde to kupuje. Mysle ze bedzoe wydajny a jak pieknie blyszcza to juz w ogole chociaż moze to zasluga w ogole ich topu i ten cleaner jest tylko chwytem... Blyszczy lepiej niz po przetarciu zwykłym cleanerem?

Oj mozna. Mam mnostwo takich klientek ktore maja skorki na pol paznokcia i ogarniecie ich to istny koszmar. Do tego chca doprowadzic do normalnego stanu swoje paznokcie ale nie dbaja nawet o te przedluzone. Prosze zeby po kapieli chociaz jak sie wycieraja odsuwaly delikatnie recznikiem i nawet to maja gdzies. Do tego przyjda po miesiacu z odrostem gigant....
dużo lepiej błyszczą, a nawet lśnią od kiedy mam ten cleaner nie miałam przypadku ze zmatowionym topem po przetarciu

A co do flejtuch... miałam ostatnio babkę na dorobienie pazura, bo złamała sobie i przyszła z takimi łapami brudnymi, że mi się rzygać chciało :/. Ale niestety nasze polskie "damy" nie dbają o dłonie i nie mówię tu o skórkach (już wole jak przyjdą z mocno zarośniętymi skórkami niż pokaleczonymi radełkiem), ale nieraz przyłażą z brudnymi łapami, a o żałobie za kotem to już nie wspomnę
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora