Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - niska samoocena:(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-22, 14:49   #47
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: niska samoocena:(

Ja także jak poprzedniczki uważam że nie ma sensu aż tak się zamartwiać- życie jest krótkie a młodość jedna!Wiem że może to brzmi banalnie, złaszcza że często można zauważyć "kult wyglądu",patrząc na fotki w gazetach itp. Co do Ciebie- to uważam że masz ciekawy kolor tęczówki i super wykrojone usta- i warto by to podkreślić
Co do stanu cery- ja nie widzę na fotkach jakiegoś wielkiego trądziku, ale rozumiem że może Ci to przeszkadzać- sama miałam za nastoletnich czasów z tym problem.W tym celu ja poleciłabym dobrego dermatologa.Pisałaś że dwa razy się zawiodłaś- ja też tak miałam-dermatolog powiedziała mi że w wieku 13-14 lat pryszcze są normalne i że mam to przeczekać( a miałam wtedy naprawdę straszną cerę i kompleksy).Koleżanka mamy poleciła mi innego- przepisał mi leki i problem i po dwóch-trzech miesiącach miałam cerę nie po poznania.
Dlatego może warto popytać wśród znajomych/rodziny może ktoś zna jakiegoś dobrego?
Co do włosów to może jakaś maseczka -żeby je nieco odżywić po wielokrotnym rozjaśnianiu- niedrogie i dobre są moim zdaniem te z linii naturia Joanny- kosztują 7 złotych i mają całkiem dobre opinie na KWC.
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując