Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomóżcie odnaleźć siebie! Przyjmę wszelkie rady co do metamorfozy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-15, 20:45   #10
Maroffka
Wtajemniczenie
 
Avatar Maroffka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 780
Dot.: Pomóżcie odnaleźć siebie! Przyjmę wszelkie rady co do metamorfozy.

Dzieki dziewczyny, wszystkie posty przeczytałam z uśmiechem. Oczywiscie ja jestem baaardzo niecierpliwa i jak postanowiłam, tak zaczęłam metamorfozę- czyt. punkt pierwszy i najważniejszy- wiecej ruchu. Jest troszke do zrzucenia z brzuszka, wiec już się pomału zrzuca na skakance+ modeluje a6w.

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Tylko najbardziej problematyczne sa dla mnie włosy, cięzko sie zdecydowac.
Po dotychczasowych doświadczeniach wiem, ze- prosta grzywka odpada, krótkie włosy równiez odpadają.
Wiec decyzja- zapuszczam.
Pytanie jednak o kolor. Ostatnio spróbowałam coś z ciemnymi, typu- czekoladowy brąz. Niestety nie mam zdjec, ale bardziej przekonuje mnie niz naturalny kolor. Chętnie spróbuje z jasnymi, ale prosiłabym o jakąś konkretniejszą podpowiedź, żebym znów nie przesadziła z tym

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

No i jeszcze jedno pytanie- co zrobi z "sińcami" pod oczami i podkrążonymi oczami, które sa moją zmorą? Macie sprawdzone sposoby, korektory ?

Dziekuje wszystkim za odpowiedzi i takie miłe słowa
chętnie posłucham jeszcze rad no i z miłą checia zobaczyłabym pokazowe foto z ewentualnym kolorem

hm, a może doradzicie mi, jak zmieni swój styl na bardziej : elegancki, ale nie przesadzajac. co ubierac na codzien ? Mam 19 lat i nie chciałabym wyglądac jak "stareńka maleńka" Aczkolwiek chciałabym zmieni swój styl na bardziej taki elegancki, ale zgodnie z obowiazującą modą.
__________________
Wymień się ze mną

Maroffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując