Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-01, 16:40   #3737
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez aixa Pokaż wiadomość
Widzisz a mnie specjalista ginekolog-położnik powiedział, że wiek i rozwój płodu określa się zdecydowanie po rozmiarze główki tzn.mózgowia(tak to nazwał). Co lekarz to inna opinia. Trzymam kciuki za Twoją Wercię i przy okazji moją Lenkę. Na pewno są zdrowe jak rybki .
moja tez zawsze zwraca szczegolna uwage na glowke, dokladnie nawet bardzo dokladnie patrzy, tak jak na sg genetycznym i rowniez mowi ze od glowki pomiary najwazniejsze...

Bylismy u ksiedza, sprawa zalatwiona koscielny o 15(skrocony) chrzciny od 15:30

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
swietny ten wozeczke a kolorki jak ja takie lubie mmmmm..... kurcze ze ja nei mam takiego szczescia i musialam tyle kasy placic za swoj ja sie tak nie bawie
wczoraj podliczylam wszystkie wydatki na naszego malucha i wyszlo prawie 6 tysiecy a zliczylam bo kaska odlozona na czarna godzine wydala mi sie taka jakas mniejsza na kupce i bach tyle brakowalo ze szok ale wliczylam w to pokoj dla malej moje wizyty u lekarza i wszystkie badania


wasnie Igorek wyjdz grzecznie do mamusi tatusia babc dziadkow i wszystkich cioc pokaz jaki jestes grzeczny i tofany

ja mam takie bole miesiaczkowe ale nic mnie nie rozpycha tylko boli tak jak bym miala zaraz dostac miesiaczke


dolanczam sie do gratulacji i przewaga chlopcow



ale mnie przerazil ten tekst o tej kobiecie wkoncu do mnie dotarlo ze czas przystopowac chyba i od dzisiaj siadam na dupsku i ladnie pachne juz nie szaleje ze sprzataniem wyszoruje wszystko na blysk po porodzie a teraz tylko kurze podloga mopem i zamiatanie schodow i koniec pracy bom ja sie przerazila a nawet nie czytam o tym jakie sa objawy bo sie boje

a mnie od wczoraj ciagnie w pachwinach jak chodze to boli

Izumi ja rano czytalam i trzymalam kciuki caly dzien ale wczesniej nie moglam napisac bo musialam zalatwic kilka spraw w miescie pojezdzilam autkiem i teraz mnie wszytsko boli ale na szczescie dojechalam cala do domku hehe tylko babcie na pasach bym rozjechala ale tak to obylo sie bez kolizji
teraz ide reszte nadrobic
drcron ja wlasnie zaluje bo moglam pisac na kartce ile wydajemy i bym teraz wiedziala a nie zapisywalam, ale 6 tys???????kobieto, my to nie liczac wozka ( bo to koszt wiadomo jaki) mysle ze 2000 wydalismy, wiecej nie.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora