Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry fryzjer w Warszawie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-21, 13:15   #3049
GRUBSTEIN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez dagienka Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
Czy możecie coś powiedzieć o Studio Urody Prestige na Zegadłowicza 1?
Już któryś raz mają ofertę na gruponie. Zainwestować 35zł, żeby sprawdzić, to nie są żadne pieniądze, ale zainwestować moje zapuszczane i pielęgnowane włosy, się już boję
STANOWCZO ODRADZAM ten salon. Byłam tam także z kuponem Groupona Gdybym tyllko usłyszala słowo ostrzeżenia podarłabym ten kupon na strzępy albo ofiarowała najgorszemu wrogowi!!!
Pani fryzjerka (długowłosa blond z grubymi brwiami) wykazała się skrajnym brakiem delikatności i talentu.
Po kolei:
Mycie włosów: szarpanie, drapanie paznokciami (zdecydowanie za mocne, a ja nie jestem jakimś delikatnym salonowym pieskiem!), rozczesywanie na silę mokrych włosów, kosmetyki wyraźnie słabej jakości o zapachu żelu pod prysznic z podajników na publicznych basenach.
Strzyżenie: Bogu dzięki poszłam tylko na podcięcie końcówek, co trudno schrzanić, ale odniosłam wrażenie, że Pani strzygła byle jak.
Modelowanie: Jeżeli lubicie puszyste włosy - ale puszyste tak, jak to się rozumiało w latach 80-tych, to tutaj będziecie zachwycone. Pani ciągnęła włosy niemiłosiernie. Grzywkę wymodelowała mi jak u żony Al'a Bundiego. Modelowała mnie jednocześnie trzema szczotkami. Gdy pracowała jedną to pozostałe dwie miałam no głowie owinięte pasmem włosów. Nigdy nie sądziłam, że szczotki mogą się wbijać w skórę jak korona cierniowa...
Ogólny efekt: całe szczęście fryzura wprawdzie kompletnie jałowa i bez szału, ale przynajmniej nie jestem do połowy łysa. Wycierpiałam się za to strasznie - a wierzcie mi, nie jestem jakaś wrażliwa szczególnie.

P.S. Pani fryzjerka na dodatek niezbyt ładnie pachniała. No dobra. Śmierdziała.
GRUBSTEIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując