Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mieszanie Farb-zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-22, 22:41   #187
Vicodin_89
Raczkowanie
 
Avatar Vicodin_89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 179
Dot.: Mieszanie Farb-zbiorczy

Hej Wszystkim Musze Wam powiedziec ze ja ostatnio tez testowalam mieszanke odcieni Mialam farbe palette sredni braz zalezalo mi jednak na tym zeby przez przypadek znowu nie wyszla czern (aktualnie mialam wlosy farbowane czekolada, byly wiec ciemne ale nie czarne ) wiec zaryzykowalam i kupilam plomienna iskre z joanny- zeby nieco ten sredni rozjasnic bo gdybym dokupila inny braz wyszlyby mega ciemne a tego nie chcialam. Ale byl to strzal w 10! Kolor jest co prawda ciemny, chyba nawet ciemniejszy od tego co mialam ale jestem pewna ze sie z czasem wyplucze ale jest poprostu bajeczny taki ciemny braz opalizujacy jakby troszke pod czerwien, mahon sama nie wiem nie umiem tego okreslic ale jest cudny! Przy odroscie duzo bardziej w oczy widac ta jakby czerwien ale jest naprawde sliczny az jestem w szoku, bo naprawde szukalam wiele lat dokladnie takiego kolorku, ladnie ociepla karnacje Mysle ze teraz wlasnie w tym kierunku bede szla czyli mieszala brazy z rudosciami moze nast razem zmieszam czekoladowy z jakas rudoscia? Dala bym Wam fotke ale niestety mam w telefonie kiepski aparat i on nie uchwyca wogole rzeczywistego odcienia niestety, a wyszukiwarce nie znalazlam nic podobnego Aczkolwiek goraco polecam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (11,2 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MA_PAL_ICC_PD_N3_0210 kopia.jpg (46,5 KB, 4 załadowań)
Vicodin_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując