Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - AMILIE Mineral Cosmetics
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-25, 18:42   #1939
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
pamiętaj, że flat topy dają większe krycie niż kabuki, właśnie przez rozłożenie włosia.
gdzieś tu na forum było sporo opinii, że hakuro zjadają podkład mineralny bardzo, więc może się jeszcze zastanów?

za podobną kwotę (36zł) możesz mieć pędzel z amilie albo annabelle (32.90), na których "narzekań" tu tak nie widziałam (choć mój annabelle flat top się po jakimś czasie zaczął trochę rozpadać i od tamtej pory nie używam go, bo się boję, ale mama moja ma kabuki z annabelle i nic się nie dzieje...). mają też krótsze trzonki.

trochę droższą opcją będzie zoeva bamboo 104 (59.90), jednak ja osobiście zoevę polecam. nie jest najtańsza, ale przynajmniej to co mam ja i moja mama służy nam już spokojnie ze 4 lata. wykonanie jest precyzyjniejsze, nic nie wypada i nie rozpada się. ja jestem za inwestowaniem w narzędzia. ten pędzel flat top możesz w razie czego później użyć do zwykłego podkładu
Nie mam zamiaru kupować kabuki. Chyba że do wykończenia Od lat służy mi flat top z EDM, ale tak jak mówię - chciałabym coś mniejszego i nie chodzi mi o uchwyt pędzla tylko o średnice włosia. Dlatego zastanawiam się nad hakuro.
Sprawdzę jeszcze rozmiar Sunshade dzięki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _MG_0669.JPG (16,4 KB, 7 załadowań)
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując