Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-03, 10:31   #4221
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
1) clarins extra firming

2) double wear i wiekszosc long lastingow + baza np mac z filtrem 50+ + fixer z kryolanu , sam podklad utrwalamy dla najlepszej trwalosci pudrem sypkim

W drugim przypadku koszty sa duze wiec moze lepiej po prostu isc do makijazystki ktora rozne tego typu skarby w swoim kuferku ma i przy okazji wyczaruje piekny makijaz
A coś bez filtra? Bo podobno na zdjeciach filtry odbijaja flesz i wychodzą plamy na buzi ;/ sama nie wiem ... ślub bedzie na strasznym wydupiu i wątpię aby ktokolwiek chciał przyjechać zrobić jedne makijaż ;/

A miłaś ten podkłac clarins? Polecasz... ja zazwyczaj używam Mac'a a na szybko Loreal... ale mat mi zbrzydł i wole coś rozświetlającego - chyba stara się robie.

Cytat:
Napisane przez LisicaAnia Pokaż wiadomość
dobrze i długo trzyma się buzi podkład revlon colorstay do tego puder ryżowy Paese - puszkiem do pudru i efekt godny polecenia

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------



oczywiście podkład revlon colorstay do cery tłustej
oj colorstay odpada... raz miałam na twarzy i zrobił mi masakre i do tego jako okrutnie mi śmierdzi farbą olejną ;/
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora