Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Tołpa. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-19, 14:24   #81
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Tołpa

Cytat:
Napisane przez czeskaFusia Pokaż wiadomość
To ja tez podziele sie swoja opinia na temat kosmetykow Tolpy
Naleze do fanek tych kosmetykow Maja bardzo fajne sklady, wiekszosc zeli bez SLS, duzo wyciagow roslinnych, z reguly podobaja mi sie te minimalistyczne opakowania no i ceny przystepne.
Uzywalam tez kilku kremow ale tylko z probek i jakos zaden mi nie podpasowal. Kilka z nich odrzucilam ze wzgledu na zapach ...a moze to byl blad W koncu to kosmetyki naturalne, czesto gesto fiolkami nie pachna Macie jakies doswiadczenie z kremami Tolpy?
Dziewczyny a jak pachną te kremy ???? Sądziłam, że to bogate w naturalne składniki kosmetyki, a ew. przykre zapachy "przesłonięte" są jakąś miłą chemiczną wonią Zresztą zapach kwestia względna, bo kiedyś miałam krem liftingujący mocno pachnący czymś dziwnie tanio-męskim i na dokładkę mieszanką apteczno-ziołową. Idzie się przyzwyczaić, ale osobiście przyjemność z czegoś takiego zerowa. A jak pachną kremy Tołpy
Ja, jak się okazało, jestem już posiadaczką 1 kosmetyku - maseczki odżywczo-regenującej. Miły zapach, fajna konsystencja, zero podrażnień, tylko ... no właśnie maseczki są moją piętą achillesową, mam je, wiem że mi służą, ale wciąż zapominam regularnie używać, więc nie jestem w stanie stwierdzić czy są skóroprzyjazne czy też nie
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując