Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rudowłose - część II - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-29, 23:59   #4414
kajojcia1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 29
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Arida_ Pokaż wiadomość
http://www.hairstore.pl/inebrya-krom...0ml-p1852.html
Maska odświeżająca - miedziana. Ja trzymałam ok. 30 min dzieki czemu był efekt koloryzacji lepszy, nie było tak widać odrostów, włosy mięciutkie, tylko odżywka zostawiała ślady, kiedy szłam spać w mokrych włosach.
Dziewczyny dziękuję za rady, w styczniu włosy do obcięcia o kilka cm.
I za miłe słowa odnośnie koloru, ale ja źle się czuję z tym efektem przejścia od rudych przy skórze głowy do zblondziałego rudego na końcach. Poczytam sobie wątki odnośnie samodzielnego farbowania i przypomnę kilka rzeczy, bo kiedyś sama farbowałam włosy, ale kiedy przestały wystarczać 2 tubki farby bardziej opłacało się iść do fryzjera, jak widać idioty
Ciekawe jak ta maska dzialalaby na moje odrosty, bo juz dwa tyg mija i przy skorze ok o,5cm odrosty wkurza mnie to mega. Ja całe życie sama farbuje, jedynie tylko teraz jak robiłam dekolor i rudy kładłam.

Pytanie do Was dziewczyny może i to pyt się juz pojawiało, ale chodzi mi o nr farby profesjonalnej podobny a najlepiej identyczny (choć jak wiadomo nie na takich) do farby P78 pure paprika. bo wiem ze to taniej wyjdzie niz te drogeryjne i efekt lepszy. i jaka firma najlepsza?
__________________
Październik 2011 -> ponowne (po styczniu 2010) mega ścięcie włosów
Grudzień 2012 -> łopatki rudy kolor i nie ma mowy o ścinaniu

55-54-53-52-51-50!

Tosiulka
23-09-2009
kajojcia1989 jest offline Zgłoś do moderatora