Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-01, 12:19   #31
danula1409
Przyczajenie
 
Avatar danula1409
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

witam , chciałam zwrócić Waszą uwagę na sklep perfumeria-perfumy.pl, nie mylić z : perfumy-perfumeria.pl. Ja właśnie przeoczyłam tę różnicę w nazwie sprawdzając wiarygodność sprzedawcy przed przelaniem na jego konto kwoty 241 złotych !
Sklep perfumy-perfumeria miał same pozytywne oceny, wszystko wyglądało jak najlepiej. Zrealizowałam więc 13 sierpnia przelew i do dzisiaj czekam za towarem ! Sklep internetowy perfumeria-perfumy.pl to wielkie oszustwo ! Kontakt e-mailowy żadny, telefoniczny przwie żadny - jak już w końcu się uda dodzwonić, to panienka nic nie wie, każdorazowo klepie formułkę, że wyślą w ciągu kilku dni i tak w kółko. Podobno brakuje 1 z 4 zamówionych produktów, ale nikt nie raczył mnie o tym poinformować. Dzisiaj mijają 3 tygodnie od przelania przeze mnie pieniędzy. Wysłam już 2 rezygnacje z zamówienia i żądanie zwrotu pieniędzy. CISZA - żadnej odpowiedzi, żadnej reakcji. Dzisiaj wysłałam im kolejne pismo reklamacyjne z informacją o zgłoszeniu wyłudzenia i kradzieży przez ich firmę kwoty 241 zł ode mnie . Uważajcie na ten sklep !!! Odradzam !!!
danula1409 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując