Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-09, 18:43   #985
Kakcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 277
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez anulkaxdd Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradźcie od początku tego miesiąca używam biowaxa do włosów ze skłonnością do wypadania. Stosuje go tak co 4-5 dni. Po pierwszym zastosowaniu jakiś rezultatów nie było czego się spodziewałam więc wytrwale i sumiennie używałam waxa, ale teraz to masakra przy każdym myciu wylatuje mi strasznie dużo włosów. I nie wiem czy dalej używać tego waxa czy go odłożyć. Nie chce wyłyscieć Jak myślicie to minie? Na początku wypadało mi trochę włosów ale teraz pod koniec tego miesiąca to masakra
Ja używam już 3 opakowanie Wax'a z tymże pierwsze opakowanie to był Pilowax, dwa kolejne to właśnie L'biotica. Małam tak jak piszesz, na początku używania jakby "wzmożone" wypadanie włosów. Też mnie to przerażało. Ale postanowiłam sobie, że nie przestanę używać i kontynuowałam. Na początku używałam około 2-3 razy w tygodniu, po pierwszym opakowaniu używam raz w tygodniu, czasami 2. Włoski już przestały wypadać Mam tutaj na myśli to wzmożone wypadanie. Ponadto ogólnie ograniczyło mi się wypadanie włosów, mniej jest ich w szczotce oraz w studzience od wanny/prysznica po ich myciu. Do tego zaczął mi zarastać przedziałek na główie tuż przy czole Takie kikutki małe powyrastały. Także konkluzja jest taka, że na Twoim miejscu nie rezygnowałabym z używania Waxa

Edytowane przez Kakcia
Czas edycji: 2011-02-09 o 18:44
Kakcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując