Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-22, 12:54   #1508
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez seige Pokaż wiadomość
Przywrócono stare forum, ale posty z nowego zniknęły bezpowrotnie, niestety.

To ja przypomnę mój problem, który zamieściłam wczoraj. Mój synek ma na policzkach małe krosteczki, z którymi nie radzi sobie krem Babydream (zielony). Czy znacie może jakieś sposoby na poradzenie sobie z nimi? Prosiłyście o podanie fotki, więc ruszyłam dzisiaj z aparatem w kierunku "wroga" pięknej cery mego dziecka i oto co udało mi się uzyskać przy niezwykłej kolaboracji całości naszej rodziny (tatuś robił za lewara przytrzymując obiekt badań w miarę stabilnej pozycji, co nie było łatwe ofc. )

Oto co udało mi się uzyskać w najlepszym wydaniu ( na drugim zdjęciu są chyba najlepiej widoczne)


Slodziak z tego Twojego malucha

Wydaje mi się, że są to potówki, albo uczulenie, bardziej jednak to pierwsze. Radzilabym Ci to przemywać naparem np z rumianku, albo melisy i niczym nie smarować. Jeśli to uczulenie, to można smarować czymś lagodzacym o krótkim skladzie bez parafiny, może maścią z wit E na bazie euceryny.


Dobrze tez robia kąpiele w nadmanganianie potasu i w krochmalu, jeśli takie krostki sa też na innyc hczęsciach ciala.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując