Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-08, 11:37   #1723
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
jakich? ja mam na zimę takie do kolana skórkowe pokazywałam Wam w zeszłą zimę płaskie no ale ja tylko w takich chodzę
nie lubię ani skórzanych i skóropodobnych
coś mi świta że pokazywałaś ale z moją pamięcią bywa kiepsko

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dzień dobry

ale chyba aż tak się nie zmieniłaś?

dziękuję

a Wy znowu z tym tap madl w ogóle ile osób do mnie na fb się odezwało w trakcie programu, że mogłam iść

pewnie

u mnie też dziś słonka nie ma, ale nie tracę nadziei, wczoraj też nie było, ale po południu wyszło
i nie posłuchałaś

a u mnie słoneczko

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Czesc wszystkim

a ja właśnie się wygrzebałam z łóżeczka
Wczoraj miałam ciężki dzień
Idę po zupkę ogórkową i będę nadrabiać

Acha nawet nie macie pojęcia jak Wam zazdroszczę polskiej tv a mianowicie TVN tak bardzo bym sobie chciała obejrzeć te rozmowy w toku "Tapeciary":hahah a:
Jak opowiadacie brzmi bardzo ciekawie
Ok idę i Zw.
szkoda Adzi że nie możesz obejrzeć takich bo nawet te online nie działają poza granicami PL co nie? byłam w DE to mi VOD nie działało

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
nie wiem, nie chodzę do lasku
a na grzybki nie?
ja kiedyś nie lubiłam do lasu
ale w tamtym roku zabrali mnie raz na grzyby i mi spodobało się takie powietrze świeżutkie fajne a głodna w lesie byłam że hoho
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora