Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-03, 16:42   #68
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez lexxi Pokaż wiadomość
Ja również (jak i niektóre z Was) doczekałam się problemu z uczestniczką wspólnych zakupów sprawa dotyczy Wizażanki All_that_jazz

- link do wątku: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=581394

- ostatnie ustalenia z organizatorką/uczestnikiem (data ostatniego kontaktu) wpis w wątku, że bierze 10ml zapachu, 22.12.11, potem już brak kontaktu

- przedmiot problemu: wpisała się na odlewkę, po czym nie odpisywała na moje pv, nie wpłaciła, po prostu olała sprawę

- czego oczekujemy od organizatorki/uczestniczki: niczego, jej odlewka przypadła komuś innemu, chcę tylko przestrzec inne Wizażanki, żeby nie przyjmowały jej do rozbiórek ja już na pewno tego nie zrobię

- opis kontaktów: pisałam w wątku rozbiórkowym i pv (3 wiadomości) nie otrzymałam odpowiedzi, mimo że logowała się na Wizażu po wysłaniu przeze mnie wiadomości
Ostatnio All_that_jazz zarezerwowała sobie 10ml Feerie i też się nie odezwała. Niby nic się nie stało bo na Jej miejsce wskoczyła inna Wizażanka ale to uciążliwe. CZy nie można dać Jej ostrzeżenia żeby tak nie robiła?
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując