Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Manicure hybrydowy ?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-26, 23:23   #976
angels18100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 53
Dot.: Manicure hybrydowy ?

hey jestem tu nowa i nie wiem gdzie pisać zrobiłam sobie w salonie hybrydki byłam zadowolona przez 2 dni na początku popękały mi paznokcie zrobił się taki pajaczek na 3 paznokciach <grrry< i jak tu chodzić do pracy postanowiłam ze pójdę na reklamację... Pani była oczywiście zaskoczona dlaczego tak się stało itd o dziwo nie oskarżała i nie podejrzewała mnie że coś zrobiłam nie tak (czytaj: brałam ręcznie tarłam paznokciami o tarkę itd. bo i takie przypadki się zdarzają ) poprawiła mi w ramach "gwarancji" te 3 paznokcie i tutaj zaczęły się schody paznokcie mi zżółkły są krzywo przypiłowane itd chciałam zapytać dlaczego zrobiły sie pajączi i daczego póżniej płytki mi zżółkły dodam, że za każdym razem robiła z tej samej firmy (estetiq) z góry dzięki za odpowiedź
Ps dodam że sama sobie będę teraz robić zamówiłam lakierki z INS w hurtowni allepaznokcie u mnie w mieście płaciłam za 6 ml 35 zł niestety nie było mojego kolorku i muszę czekać aż kolor przyjedzie do sklepu czy słyszeliście coś o tej firmie?? teraz widzę, że na ich stronie te hybrydki są po 8 zł :P no cóż jak wyszłam od kosmetyczki i zobaczyłam co mi zrobiła z paznokciami weszłam do tej hurtowni która była nie daleko niej i sobie zamówiłam później pewnie będę żałowała :P cóż żyje się raz
angels18100 jest offline Zgłoś do moderatora