Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-13, 20:57   #294
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

[QUOTE=xPoziomkax;49332880]Zależy, jakie odcienie lubisz Ja jestem zdecydowanie fanką zimnych brązów, róży, odcieni taupe Miałam Naked 1 ale poleciała w świat. Za dużo cieni nie używałam z niej... Np złota nie lubię, czerni w makijażu nie używam, niebieskiego też nie, jeden cień strasznie się osypywał i wyszło na to, że używałam tylko paru, więc poleciała w świat. Jak tylko zobaczyłam Naked 3 to serducho mi mocniej zabiło i wiedziałam, że musze ją mieć No i mam Jest moim zdaniem najpiękniejsza z całej rodzinki
Maty też są super sprawą, więc zastanawiałam się pomiędzy Naked Basics i Naked 2 Basics. Ale długo mi dumanie nie zajęło, bo od razu stwierdziłam, że dwójka jest o wiele ciekawsza i ma fajniejsze kolory, też takie taupe troche. Jedynka zaś ma tą cholerną czerń której nie używam i bardzo ciepły brąz oraz żółty bazowy - nie bardzo w moim guście. A w dwójce to wszystko jest wyważone fajnie, masz jeden rozświetlający, jeden bazowy i fajne taupe a na końcu mocny, ciemny brąz i jest super
Także jakbym miała polecać to zdecydowanie Naked 3 i Naked 2 Basics

Czyli jedynka Naked odpada. Tylko 3 i 2 zostaje... Maty raczej mam, odkryłam na nowo palety TheBalm... Ehhh
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora