Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zaczynamy :)
Wątek: Zaczynamy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-03, 15:47   #30
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Zaczynamy :)

Cytat:
Napisane przez mrs.doubtfire Pokaż wiadomość
Jeśli się umieści sondę w przepisach a tam będą modyfikacje w jednym wątku to wtedy nie wiadomo co się będzie oceniać. Właśnie miałam to samo pytanie co Ala, tylko w innym wątku, czy się będzie oceniać poszczególne półprodukty czy tylko całe przepisy?
No i mam podobne odczucie co Schaetzchen, że na mazidłach pod każdym produktem i przepisem można oceniać i to jest łatwiej robić zakupy w sklepie i mieć już tam oceny w kupie. Z tym kopiowaniem o też bym się pytała o zgodę tak jak Ilona napisała. Jak dla mnie to za dużo jest nakopiowane i się robi taki długi wpis, powinno być tak jak na KWC krótki opis kosmetyku, niektórzy sami go piszą, a niektórzy biorą od producenta, ale nikt tam nie podaje jak się coż używa tylko potem jest ocena, a jak ktoś chce więcej to idzie do sklepu i sobie czyta. Podoba mi się jak confused girl to robi, zwiężle i krótko, tak jak w KWC.
Tutaj nie wiem jak to zrobić jeśli każdy robi przepis inaczej trochę. I jeszcze czy można wpisywać oleje różnych firm np Oleofarm?
A oceny sklepów to myślałam, że to będą wszystkie sklepu, no bo na biochemii przecież opisuje sie też różne kosmetyki, czy sklepy co sprzedają naturalne i te mniej też będą oceniane? Bo jeśli nie to mamy sobie oceniać tylko 5 sklepów na krzyż i tyle?
I na koniec zauważyłam już duble kosmetyków, z tym będzie trudno, jak się zrobi 100 stron. [Dubel już chyba wykasowany to nie ważne już!]
Aha i jeszcze w KWC jak oceniam muszę dać gwiazdki czy tutaj też muszę, przymusu nie ma bo jak nie dodam to też wejdzie, ale jak to ma być, można same gwiazdki bez pisania lub odwrotnie?

1. myślę, że oleje oleoframu mozna tez spokojnie dodać
2. Na razie dodałam tylko te sklepy, z których najwięcej produktow jest w watkach. Ale oczywiscie jesli ktos chce zglosic jakikolwiek inny sklep z półproduktami to może jak najbardziej zalozyc odpowiedni do tego watek Wiecej sklepow po prostu nie przyszlo mi na razie do glowy:P Oprocz Thanatosa - ale juz wczesniej pisalam, ze prosilabym, zeby jego sklep opisal ktos kto robil tam juz zakupy, bo na stronie nie ma zadnego konkretnego info
3. gwiazdek nikt dawac nie musi:P ale mysle, ze przy wiekszej ilosci wpisow taka sonda bedzie bardzo pomocna, zeby zorientowac sie jak procentowo rozkladaja sie oceny produktu
4. chciałam tylko dodac od siebie, zebysmy dodawaly tylko takie produkty/polprodukty, ktore nie kwalifikuja sie do klasycznego kwc, bo nie ma co dublowac recenzji:P
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując