Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gdzie Robicie Poranny Makijaż ??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-25, 03:23   #56
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Gdzie Robicie Poranny Makijaż ??

Po przeprowadzce zazwyczaj maluje sie w lazience bo tam rozlozylam caly kuferek z malowidlami i z wszytkim co mi potrzebne(zdjecie nr 1).Swiatlo jest ok-chociaz nie do konca-zapalam tylko jedno bo przy zapaleniu drugiego jest strasznie zolto w tej lazience- lazienka ma wielkie lustro ale niewygodnie mi w nim robic precyzyjny makijaz bo lustro jest za daleko-takze powiesilam sobie z drugiej strony na scianie inne lustro i w nim robie na stojaco(zdjecie nr 2) ale tez do konca nie jestem zadowolona -takze mam jeszcze dodatkowe lusterko powiekszajace (to male zlote na zdjeciu)i wtedy sobie siadam na kibelku-zamknietymbo krzesla mi sie nie chce przynosic) i robie makeup-wtedy mam najlepsze swiatlo bo jestem tylem do okna w lazience.

Najwygodniej mi jednak bylo robic makijaz gdy mialam stolik i na nim lusterko i siedzialm sobie na fotelu ktore bylo tylem do okna-wtedy swiatlo najlepsze mialam-musze sobie znalesc miejsce zeby miec znowu ten stolik pod oknem-chyba mnie czeka male przemeblowanie.Chociaz z drugiej strony szkoda mi sie przeprowadzc z tej lazienki no mam pelno roznych polek w ktorych mam mazidla posegregowane i mi jest wygodnie po nie siegac

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2006-01-25 o 04:15
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując