Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-20, 21:21   #2928
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez podusia Pokaż wiadomość
Odkąd pamiętam zawsze kosmetyki Ziaja lubiłam. Zaczęłam od toników i kremów oraz odżywek jak jeszcze stara wersje opakowań miały. Dzisiaj bardzo chetnie uzywam toników, płyn micelarny jest swietny. Chciałam zapytać czy mogłybyście mi polecic żel do mycia twarzy ziaji, bo akurat z tych miałam tylko oliwkowy i myślę nad jakims innym, mam cerę w sumie ni to sucha ni tłusta. Może być jakiś 2w1. I kremik nawilżający który nie zapcha cery skłonnej do zapychania.Bardzo lubię kasztanowy żel do nóg, żel pod prysznic masło kakaowe, naprawde świetne produkty
Ja moge Ci polecic kremik Ziaji-Sopot Spa w niebieskim opakowaniu.Jest cuuuudowny!!!!Przede wszystkim swietnie nawilza.Fakt,jesli lubisz matowa skore to niestety,ale ten krem pozostawia na skorze delikatna powloke.Napewno nie jest takim tluscioszkiem jak Oliwkowy lub Kakaowy,ale nie wchlania sie zupelnie do matu.Ja mam cere mieszana,skonna do przesuszenia i dla mnie ten kremik sprawdza sie w 100%.Stosuje codzinnie pod makijaz,oczywiscie pomagam sobie pozniej bibulkami,ale sam krem polecam z czystym sumieniem.Nie zauwazylam,zeby zapychal,nic z tych rzeczy.Dodatkowy plus-sliczny,delikatny zapach i ten blekitny kolorek-no cudo po prostu.Moj faworyt Tutaj dalje linka do KWC z tym kremikiem:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=25778
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora