Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plastry
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-07, 06:33   #1012
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez elincia Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odpowiedź powyrywam je penseta a jak juz beda długie to pojde do kosmetyczki. naprawde powiem Wam, że się zdziwiłam tym że tak szybko widać bo myślałam, że naorawdę gdzie ok. 2 tyg będzie dopiero coś widać ale jak mówicie, że wszystko jest dobrze to się uspokoiłam. w sumie zdziwiłam się tym bardziej, że kobieta zrobiła mi maseczkę opóźniającą odrost więc co by było gdyby jej nie zrobiła?? hmm a może to wielka ściema z tą maseczką?? pewnie już po 2 tyg będę musiała pójść ale co tam już mi się tak podoba to, że nie mam tego wąsika, że mogę pocierpieć. naprawdę czuję lepiej i bardziej pewniej
pozdrawiam
Ja tam nie wierze w te wszystkie kremy/maseczki opóźniające odrastania. Nastepnym razem poproś o maseczkę łagodząca, pewnie będzie z niej większy pożytek Ja też sie bardzo źle czuje z moim wąsikiem. Teraz czekam aż odrośnie, bo kupiłam sobie paski z pasta cukrową. Krepuje sie tym wąsikiem, bo mam wrażenie , że wszyscy sie gapią. Więc wyrywam te naciemniejsze pensetą.
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując