Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-15, 13:58   #3935
Dronf
Rozeznanie
 
Avatar Dronf
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 556
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez dianad Pokaż wiadomość
Moje drogie... Wątek o peelingu migdałowym ma już 3139 postów. To ogromna ilość praktycznych informacji. Chciałabym zacząć przygodę z kwasem migdałowym. Przeczytałam 25 pierwszych stron i mam mętlik w głowie od natłoku informacji .
Proszę napiszcie krok po kroku od czego powinnam zacząć, żeby doprowadzić moją twarz do porządku
Mam bardzo zanieczyszczoną cerę, głęboko siedzące zaskórniki na nosie, czole, policzkach, od czasu do czasu pojawiają się niespodzianki. Jestem typowym naczynkowcem, moja skóra jest mieszana i bardzo odwodniona. Proszę napiszcie krok po kroku od czego powinnam zacząć, żeby doprowadzić moją twarz do porządku.
Ważną rzeczą jest tez całościowa zmiana pielęgnacji. Tutaj na forum biochemicznym jest od tego temat - coś w rodzaju 'dla poczatkujących z kwasami, retinoidami, filtrami i ogolnie biochemią'. Możesz tam napisać jak aktualnie pielęgnujesz skórę, jakich używasz kosmetyków do tego napisać wstępny plan tego, co zamierzasz zrobić a po jakims czasie dostaniesz rady co możesz poprawić w swoich planach i jakie kosmetyki mogą się nadać do twojego rodzaju skóry.
Moim zdaniem to znakomity temat, dla osób które się zamieszały w natłoku informacji i już nie wiedzą od czego zacząć.
Dronf jest offline Zgłoś do moderatora