Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-12, 16:56   #927
KarolciaU2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 299
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Silwena ja tez tak mam ze raz u mnie lepiej raz gorzej z tym ze ostatnio jest lepiej i coraz trudniej znalesc mi zaskornika czy wagra na mojej twarzy mysle ze twarz bedzie sie caly czas oczyszczac i to wszystko z siebie wyrzucac, byc moze nawet i po kuracji bedzie sie oczyszczac.
Co do tych blizenek to mysle ze retinoidy sobie z nimi nie poradza, jak juz wspominalam one nie sa duze, to takie malutkie wglebienia, po prostu teraz je zauwazylam bo przedtem pryszcze przyciagaly moja uwage ale nawet je juz zaakceptowalam i bede z nimi zyc
co do wysypu to dajcie sobie minimum dwa tygodnie, naprawde nie oczekujcie cudow bo tylko wam sie humor nieporzebnie popsuje, uwierzcie ze retinoidy dadza sobie tym rade!

co do teo opalania to ja wam powiem ze w wakacje jak sie opalilam to mialam ladna cere nawet bez podkladu chodzilam, ale we wrzesniu zaczelo sie pogarszac, no i tego juz nie dalo sie opanowac, takze slonce na twarzy to sredni pomysl ja teraz tego nie polecam, ewentualnie taka leciutka opalenizna, doslownie musniecie sloncem chociaz w wakacje bardzo opalona na twarzy nie bylam... ale opalania nog to sobie nie odmowie! A na twarzy wole uzywaz pudry brazujace czy samoopalacze niz slonce czy solarium i wam radze to samo...
KarolciaU2 jest offline Zgłoś do moderatora