Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-17, 11:23   #4045
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
O ile kolor ci podpasuje, będziesz zadowolona A jak nie, zawsze mogę przechwycić


Domi, rozumiem twój punkt widzenia, sama też czuję się przytłoczona przez media, ale niby co w takiej chwili miałyby te kanały nadawać? Jestem przekonana, że nie chodzi tu o zmuszanie widza do oglądania uroczystości, ale o wyraz szacunku dla ofiar i wszystkich, którzy są pogrążeni w autentycznej żałobie.
Ale na Canal+??? Na HBO lecą filmy, stosowne do okoliczności, ale filmy. I to nie jest pogrzeb tylko msza, nie każdy w Polsce jest katolikiem. Skoro leci to na TVP1, TVP2, Polsacie i wszystkich kanałach TVN to wydaje mi się, że transmisja dotarła do 99% społeczeństwa! Jeśli ktoś w takim momencie włącza Canal+ to nie dlatego że chce obejrzeć mszę
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora