Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - zieloniusi, niezbyt mocniusi :P
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-06, 14:54   #15
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: zieloniusi, niezbyt mocniusi :P

Cytat:
Napisane przez glamkitten
Przygotowanie cery pod makijaż to wg mnie podstawa dobrego makijazu Zdecydowanie lepiej wyglądałby ten makijaz gdybyś użyła jakiegoś bardziej kryjącego podkładu, który zatuszowałby niedoskonalości
A tak - makijaż oka ginie pośród plamek i drobnych przebarwień, co prawda nie jest to jakieś rażące ale jednak z mojej str rada - na ładnie przygotowanej "podstawie" makijaż będzie wyglądał cacy Co jeszcze mi zgrzyta - usta i cera w cieplym odcieniu, oczy w zimnym - nie współgra to ze sobą. Zaglębiałam sie teraz w szczegóły, a jeśli chodzi o ogólne wrażenie - makijaż jest ok, tylko tak jak mówię - o szczegóły warto zadbać pozdrawiam
Rację masz oczywiście co do tych plamek czerwonych na na twarzy. Widzę to, denerwują mnie ale nie znalazłam jeszcze dobrego podkładu kryjącego, który jednak nie wysuszałby i nie zatykał porów. Też mnie to wkurza że przy kolorowych makijażach wszelkie niedoskonałości widać, ale nie mogę nakładać zbyt dużej ilości podkładu bo strasznie mnie zatyka. Również dermacol muszę stosować skromnie. Różowią mi się policzki i broda, z kolei reszta skóry jest w żółtawym odcieniu i musiałabym nieźle się nagimnastykować żeby dobrze wyrównać koloryt skóry.
Jeśli możesz coś na to polecić to chętnie poczytam

Zauważyłaś wszystkie błędy , dziękuję za wnikliwą analizę

kootek_mamrotek, _Brzoskwinka_, AAgusiaczeK, mona1978, KOKAINA, sylwusiaaniolek, Rei, Momo- dziękuję Wam również

ps. Momo- ciekawa jestem jak tam Twoje skukienkowe perypetie??
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując