Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Essence - część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-16, 18:14   #87
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Arribeth Pokaż wiadomość
Zużywacie czasem jakiś lakier do końca? Mi się to chyba nigdy nie zdarzyło. Zawsze zdąży skamienieć albo się przeterminować
zdarzyło mi się i to kilka razy... i bardzo nie lubię gdy mi się kończą, bo później nie można ich już kupić- miałam tak z czerwienią z lovely ( chyba przez 3-4 lata była świetna), śliwką i czerwienią z eveline..

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość

I wtrącając się do Waszej rozmowy lakierowej powiem, że postanowiłam wyhodować sobie jakieś normalne paznokcie (pytanie tylko czy zechcą urosnąć) Od ponad tygodnia maltretuję je zestawem z nail teka... Na razie widzę, że coś tam urosło i... od razu zaczęło się rozdwajać A tak chciałam sprawdzić czy mogłabym mieć mani na moich naturalkach w dniu mojego ślubu... eh... chyba dam sobie spokój i zrezygnuję zupełnie z żadnego mani i na moim ślubie wystąpię z króciutkimi paznokciami sztachniętymi bezbarwnym lakierem Przynajmniej nie będę się bała, ze coś mi odpadnie
po tygdoniu to nie ma co oczekiwać efektów, może więc się udać. A paznokcie w cielistym, różoym czy bezbarwnym kolorze to też dobry pomysł..

Cytat:
Napisane przez Duszaniola Pokaż wiadomość
Czuprynka, a jadłaś coś w stylu bellisa włosy i paznokcie? Mi bardzo pomogła, a paznokcie mi się strasznie łamały, rozdwajały itd. Teraz to już rzadkość, zniszczone mam tylko jak się bardzo stresuję i gryzę pazurki (wiem, że to źle, ale jak mam stresa przed egzaminem i się uczę, to nawet tego nie zauważam )
mi belissa nic nie dała. W sumie pomógł mi nail tek, ale chyba zbyt długo go używałam, bo teraz paznokcie zaczęły mi pękać w połowie długości (w praktyce w połowie opuszka), a to jest bolesne..

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
8 (!) czerwonych (i chcę więcej)
czerwień czerwieni nie równa
lele jest offline Zgłoś do moderatora