Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-09, 11:55   #2228
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
2 pokrzywowe

Olejku nie brałam.Z serii bio mam płyn do demakijażu i krem pod oczy.
podziel sie wrażeniami odnosnie płynu do demakijazu jak juz będziesz używać
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Gayenka wysłała
Dziękowac Gayence bardzo
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
a jam ciekawa, jak ocenicie z Anula po dluzszym czasie pokrzywowca i krem pod oczy bo w tej kwestii macie znacznie wieksze doswiadczenie ode mnie, a oba produkty uwazam poki co za YR-owskie perelki
szampon moze i maly, ale jest 3 razy wydajniejszy od np. alterry, a cena nie jest 3 razy wyzsza... wiec jak dla mnie sie oplaca
szampon jest fajny świetnie się pieni. A zapach
pouzywam jeszcze trochę, ale ładnie i dokładnie oczyszcza włosy, sa lekkie i uniesione u nasady. Jedyne czym sie martwie, to czy nie wysuszy ich po dłuższym czasie ale w tej kwestii to jeszcze nie czas oceniac.
Kremu uzyłam raz - z ciekawości na dzień bedzie ok, na noc za "cienki". I moim zdaniem, tak na pierwsze użycie i dokładne obmacanie, wcale nie jest jakis super ekstra lekki. Znaczy jest lekki, ale bez przesady - uważam, że powinien ładnie nawilżać i odżywiać tyle, ile powinien krem na dzień. Niby nie jest gęsty, ale konsystencje ma treściwą, nie jest wodnisty. Mam dobre przeczucia

Anakazar - no niby troche dziwne ze strony yr. A z drugiej strony do zamówienia o wartosci 80 zł dostałam krem nagietkowy i olejek relaksacyjny, gdzie sam olejek kosztuje normalnie 69 zł.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-01-09 o 11:56
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora