Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-08, 15:36   #1186
justkax3
Rozeznanie
 
Avatar justkax3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 636
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez reykjaviczanka Pokaż wiadomość
Ze strony GlossyBox:
"W jaki sposób mogę dokonać płatności za mój GlossyBox?
Za GlossyBox możesz zapłacić swoją kartą kredytową lub debetową, lub za pomocą serwisu PayPal. Akceptujemy wszystkie karty Visa i MasterCard, które są przeznaczone do płatności w internecie. Nie wszystkie karty debetowe mają taką funkcję. Musisz to sprawdzić indywidualnie w swoim banku. Upewnij się też, że Twój limit na takie transakcje nie jest ustawiony domyślnie na 0zł. Niestety serwis PayPal nie umożliwia płatnosci subskrypcyjnej polskim klientom, którzy nie dołączyli do do swojego konta karty płatniczej. Są to ogólne zasady PayPal, na które nie mamy wpływu."

Ja mam podpiętą kartę kredytową i wszystko działa. Chyba wcześniej w temacie był juz poruszany ten temat, może znajdziesz odpowiedź w poprzednich postach
Może warto byłoby zrobić listę kart debetowych, które podpięte do PayPal umożliwiają opłacenie subskrypcji.
Szkoda, ze nie mam jak sprawdzic czy u mnie dziala. Pisalam jakis czas temu do GlossyBoxa w tej sprawie, to znaczy z czego najpierw ściągają pieniądze i dostałam taką odpowiedź: "Środki za pudełeczko GlossyBox są pobierane automatycznie około połowy każdego miesiąca. W pierwszej kolejności środki ściągane są z salda konta Pay pal."


A na stronie mojego banku o mojej karcie jest napisane:
"Wypukłe karty Debit MasterCard pozwalają na realizację płatności przez Internet. Teraz również nie posiadając karty kredytowej, możesz cieszyć się swobodą dokonywania zakupów w ulubionych sklepach internetowych."


Ma któraś może konto w Aliorze i ma doświadczenie z taką kartą?
__________________
"Kocham kiedy obsypujesz mnie pocałunkami,
Nie do opisania jest uczucie między nami."

Edytowane przez justkax3
Czas edycji: 2012-04-08 o 15:41
justkax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując