Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-29, 17:16   #3772
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim
dopiero dokopałam się do aparatu, więc wrzucam zdjęcia moich włosów po ścięciu są mega krótkie - i wygodne! W piątek minęły dwa tygodnie od ścięcia, a ja nie żałuję, więc jest chyba dobrze co więcej - chodzi mi po głowie myśl, żeby je jeszcze z 2-3cm ciachnąć po sesji

W lipcu minie rok od ostatniego farbowania niestety cały czas szukam dobrego przyspieszacza, na te moje kudły nic nie działa, a rosną bardzo powoli
Ale piękny odrost
zakochałam się chociaż z tyłu go praktycznie nie widać.
Masz gdzieś zdjęcia jak był malutki? Ciekawi mnie fakt, że włosy jak odrost jest mały wyglądają na inny kolor i jak odrost jest większy to kolor też wydaję się inny ale wtedy w końcu można go ocenić, bo wiadomo na większym łatwiej
Cytat:
Napisane przez Mania1987 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Pamiętacie mnie jeszcze? Nadal zapuszczam naturalki. Odrost 17 cm, 11 miesięcy bez farby. Wiele się u mnie działo, zarówno złego i dobrego i nawet nie miałam czasu pisać. Ledwo nadrabiałam to co pisałyście. Ja właśnie dzisiaj kończę pić pokrzywę, bo to już 3 miesiące picia, trzeba zrobić przerwę. Kupiłam teraz bratka ale tak średnio mi smakuje. 1, 5 miesiąca piję drożdże i powiem Wam, że są efekty. 3cm w miesiąc od grudnia nie obcinam włosów, tylko sama końcówki rozdwojone, wiem, że to źle ale nie są jakoś specjalnie zniszczone. Farby mnie nie ciągną wcale, ale odżywki, maski oleje, szampony niestety tak. Chciałabym wszystkiego spróbować, ale staram się ograniczać. Ubełtałam wczoraj olej z korzenia łopianu na wzmocnienie, powiem Wam, że zapach jest intensywny, no nic, poczekam 2 tygodnie aż naciągnie. Podobno jest dobry na wypadanie włosów. Piękne macie odrosty i widzę, że przybyło fanek natury. Postaram się już na bieżąco być bo z Wami raźniej, nawet jak się tylko czyta
Moja mama na początku się śmiała a teraz sama czeka aż jej nałożę olej przed myciem albo jakąś maskę z żółtkiemTakże włosomaniactwo jest zaraźliwe.
Wrzucam odrosty. Jedno zdjęcie z lampą, drugie bez.
Ja Cię pamiętam Farbowałaś zawsze na rudy i postanowiłam powrócić do natury, dobrze kojarzę?
A odrost wieki i na tym pierwszym zdjęciu taki mmm szybko zleciało co? Aż żałuje, że ja się wtedy złamałam, ale cóż może tym razem mi się uda

Co do tej płukanki, też chciałam ochłodzić odcień farbowańców i myślałam dzisiaj nad płukanką z joanny była niebieska nadająca platynowy odcień i srebrna nadająca popielaty.
Stały jeszcze z Delii i była srebrna i fioletowa i już zgłupiałam
Myślałam, może ta srebrna z joanny dobra, skoro popielaty nadaje odcień, ale już sama nie wiem. Zaraz poszukam w necie i na wizażu, a może wy wiecie z autopsji która najlepsza do ochłodzenia brązu i "stłamszenia" rudych refleksów?
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.


Edytowane przez anngeli
Czas edycji: 2012-05-29 o 17:17
anngeli jest offline Zgłoś do moderatora