Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-17, 16:15   #1949
martitta91
Przyczajenie
 
Avatar martitta91
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 14
Post Dot.: Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!


Mam troszkę blizn, na twarzy... po "własnoręcznym" wyciskaniu... UWAGA, UWAGA!! Nie pryszczy, czy czegoś takiego, tylko zwykłych tzw. "potówek" i "zaskórnikopodobnych" ... blizny powstały, ponieważ mam dość grubą i twardą skórę, z której truno się cokolwiek wyciska i wyciskając, zmiażdzyłam sobie naskórek, narobiłam ran, strupów i teraz mam blizny... nie powinnam była tego (wyciskania) robić na własną rękę, tylko pójść do kosmetyczki, albo coś takiego... teraz to wiem (głupota nie boli) ... Moje blizny nie są głębokie... powiedziałabym, że jak dla mnie to one przypominają troche przebarwienia na skórze... takie ciemniejsze plamy.
Zastanawiałam się nad zabiegiem mikrodermabrazji, ale to trochę kosztowne i nie wiem, czy w wieku 16 lat można taki zabieg zrobić...
I chciałam zapytać o jakiś dobry kosmetyk na "pozbycie" się tego. Jakiś, peeling, lub żel, albo krem (najlepsze będzie chyba coś co złuszcza skórę)... nie wiem... po prostu proszę o pomoc i jakieś wasze rady... Plizzz


P.S. Aaa... i przepraszam, że tak sobie od niczego weszłam i od razu napisałam co i jak... Ale patrząc i czytając wasze opinie i to wszyyytsko co tu jest... stwierdzam, że musicie być baaardzo fajnymi i miłymi osóbkami ... I wy chyba w większości wypadków lubicie innym pomagać w sprawach kosmetycznych ... Dlatego m.in. baaardzo was proszę o pomoc

Edytowane przez martitta91
Czas edycji: 2007-02-17 o 16:36
martitta91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując