Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-14, 09:57   #4823
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
nie robiłam 6/77 londy (ale po prostu baaaardzo podobał mi sie ten kolorek) a robiłam 6/7 Kallosa w sumie nie byłam za bardzo zadowolona z tego co sobie przypominam

a jeśli chodzi o ćwiczenia to ja chyba przećwiczyłam mięśnie i mi urosły, bo wszystkie spodnie ciasne, że ledwo na nogi wchodzą... a w cm plus 2 w nogach. i co najlepsze plus 4 kg teraz prawie tydzień już nie ćwiczę, źle mi z tym,bo się przyzwyczaiłam, ale muszę dać im trochę odpocząć, żeby wróciły do poprzedniego stanu....
ale wiesz , na pewno nogi są dużo jędrniejsze jak ćwiczysz to normalne że mięśnie się kształtują u mnie wymiary są bez zmian - takie jak podawałam w ostatnim poście na blogu, a waga od tamtego czasu poszła o jakieś 1,5kg w górę, mi to wogóle nie przeszkadza, świadczy tylko o tym że wreszcie mam mięśnie a nie tłuszcz
Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
artego ktoras z Was sie o nie pytala. uzywalam wersji z amoniakiem i bez i ogolnie moge polecic wylacznie wersje bezamoniakowa. zwyklak spieral mi sie migiem do zolci i to bez wzgledu na to czy byl to rudy, rudy blond czy brazowawy kolorek, wlosow nie niszczy, siwych nie mam w ogole wiec nie wiem jak reaguje
one60nine uzywalam tylko rudosci i kolor byl baaardzo trwaly, wlosy w porzadku , grzywka traktowana wczesniej amoniakiem sie zagescila. zrzygnowalam z nich ze wzgledu na mea- obawialam sie skutkow dlugoterminowych, a hurtownia gdzie kupowalam nie chciala zbytnio udostepnic dokladnego skladu wiec wolalam odpuscic...
tak, ja pytałam ale już kupiłam Londę. Jakby mi nie wyszła to wtedy spróbuję artego. A farb bez amoniaku staram się unikać.
Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
I tak dalej nic nie wiem

Wyobraź sobie że wczoraj ruszylam dupsko
A dziś leczę bóle

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------



To świetnie
A jedna tubka Ci wystarcza ? Bo mnie zabrakło :/
co ćwiczyłaś?

Jedna tubka mi starczy bo robię tylko odrost, dół mam niemal ciemnobrązowy więc nic by mi nie chwyciło. Chce znaleźć taką farbę której się będę cały czas trzymać i stopniowo schodzić 1 ton jaśniej.
Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Morgan czekam na efekty farbowania!

ja poki co zrobie odrost za 2tyg resztka Herbatintu. Potem sie pomysli. Zdasz relacje z Londy 6/71 to moze i ja sie skusze
Mieszanka 5 i 6 robisz? A dlaczego chcesz z niej zrezygnować?
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora