Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-25, 07:10   #4182
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVI + przeogromna dawka plotek!

Bry

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
A tymczasem przychodzę z nowym mani, malowałam wczoraj, ale dopiero dziś zrobiłam zdjęcia, które i tak nie oddają w pełni tego mani.. W rzeczywistości wygląda lepiej. No i nie widać tak przebijającego wolnego brzegu.
Bardzo fajnie, u mnie takie czerwienie właśnie na fotkach ZAWSZE wyglądają jak transparentne żelki, chociaż w rzeczywistości mają pełne krycie No i ciężko oddać ich urok. Ale ogólnie:
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
super wyszło

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;45730976]
To jest absolutnie cudowne
[/QUOTE]

Dzięki Chu
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
e no e no, świetne te napisy ale w ogóle baza plus brokat już świetnie wyglądają

A wiesz, że mi też się spodobało połączenie... Nie ma to jak skromność. Chciałam takie trochę klimat arabskiej nocy zrobić - fiolet i niebieski plus złoto, ale jakby były kolory ciemniejsze to nie byłoby widać napisów... Wyszła rozbielona arrabian night, Tart-y i Glorious aquarius dobre na wszystko
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Ale słodko!

W ogóle to mam oczo☠☠☠ne cieniowanie Jak już narzekałam na blogu, kolory całkowicie przekłamane, w rzeczywistości są ostrzejsze, pomarańcz zimniejszy a przejście płynne


O kurczaki Jak się nosi takie mani? Domyślam się, że przyciąga wzrok jak nie wiem co, ale ciekawe czy wytrzymałabym długo z taką kolorystyką na rękach? U kogoś, czyt. u Ciebie mi się bardzo podoba
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja się strasznie przyzwyczaiłam do kwadratów.. najwygodniejsze dla mnie są i nie umiem być takim kameleonem paznokciowym, który zmienia ciągle kształt


Han, (H)Aniu .. pozbierałam się w końcu do kupy, żeby wrzucić mani dla Ciebie.. niby nic specjalnego, ale nacipałam te koślawe serduszka od serca jesteś mega kochaną, ciepłą i pogodną osóbką, o wielkim sercu i życzę Ci, żebyś taka pozostała zawsze i oprócz tego - spełnienia marzeń lakierowych i tych życiowych
pierwsze kwadratowe mani od dłuższego czasu
Do mnie pijesz?
No właśnie, już nie raz mówiłam, każdy paznokieć mam inny, po miesiącach odpowiedniego piłowania umiem sobie tak zaadaptować czy kwadraty, czy migdały, żeby było poprawnie... Ale urwania przy żadnym kształcie u siebie osobiście nie odczuwam.

No mówiłam - Tart-y dobry na wszystko
Słodkie serduszka
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Wykrakałam też paznokcie... pękł mi kciuk.. poszły wszystkie do skrócenia... piłowanie nie szło więc moje idealne migdały poszły sie... no.. nacieszyłam sie nimi jak cholera
O bu...
A tak mnie ostatnio złapały te co miałaś ubrane w Misskę...
Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Już spiłowałam na 0. Jeden zamiast migdałka stał się dosłownie trójkątem.. musiałam to ściąć a przecież nie zostawię reszty długiej. już 3 miesiące mi się żaden nie złamał nawet... kolejne 3 miesiące czekać żeby były przynajmniej takie jak teraz. Wiedziałam, że mam tego nie ruszać.
Ktoś tu jest chyba w gorącej wodzie kąpany...
Zapuszczaj teraz od razu delikatnie "zjeżdżając" boczki, najpierw jajeczka, potem migdałki. I będą.
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Zanim nadrobię, to wrzucę moje paznokcie z wczoraj


Wow Piękne połączenie i te życzenia... rewelacja
Ale neonki, znowu potrzebuję okularów
Fajne połączenie, baaardzo mi się z latem kojarzy i wakacjami

Dzięki Amelko.
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora