Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-27, 08:08   #2108
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
wybaczcie dziewczyny, ale zrobie małego offtopa chciałam wam zdać relacje odnośnie olejowania paznokci. Od kilku dni "maziam" je dziennie kompozycją olejków (sama sobie przygotowałam i wlałam do buteleczki po nail teku renew). Jak na kilka dni to efekty są świetne: 1. skórki są w stanie prawie idealnym, jedynie kilka zadziorków z boku mam, ale od strony macierzy wyglądają super, 2 - skóra jest taka mega błyszcząca i co najdziwniejsze wyjaśniała 3 - zakraplam olejki pod paznokieć i tu zauważyłam najlepszą zmiane. Po hybrydach miałam znaczny przyrost płytki, ale ta narośnięta część była często twarda, jakby przesuszona, a że żyje w szponach nałogu to miała nieestetyczny kremowy kolor. Aktualnie jest bardzo miękka i elastyczna i co najlepsze różowo przeźroczysta czekam na dalsze efekty
Przyszykowałam sobie olejek i raz dziennie też maziam. Jeszcze efektów nie mam ale jak będą takie jak Twoje to będę bardzo zadowolona
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora