Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-17, 06:34   #3327
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
To tak jak mój ex prezent na urodziny- bo tak wypada, raz borówki dwa razy kwiaty. Haha 😂
Ja również nie jestem materialistka ale uważam tak jak Ty i Poziomka- prezent to miły gest z obu stron.


---------- Dopisano o 07:34 ---------- Poprzedni post napisano o 07:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za kody zamówienie poczynione. Wahałam się czy klikać w S. z boxem wczoraj, a tu D. zaszalał z próbkami

Shiseido Ultimune
Serum, 15 ml
Pakowanie na prezent 1 szt. po zł 259,00 zł 259,00


Shiseido Eye Kit zestaw do oczu Shiseido Eye Kit zestaw do oczu zł 0,00


Pilgrim naszyjnik Pilgrim naszyjnik zł 0,00


PREZENT NIESPODZIANKA PREZENT NIESPODZIANKA zł 0,00


Versace Eros zestaw miniatur zapachowych Versace Eros zestaw miniatur zapachowych zł 0,00


Próbki dla niej: Balenciaga, Chloe, MJ, mix Próbki dla niej: Balenciaga, Chloe, MJ, mix zł 0,00


Sensai Cellular Performance Maska (7 ml) Sensai Cellular Performance Maska (7 ml) zł 0,00


Collistar Volumizing Szampon do włosów suchych i cienkich (10 ml) Collistar Volumizing Szampon do włosów suchych i cienkich (10 ml) zł 0,00


Hugo Boss The Scent EdT (2 ml) Hugo Boss The Scent EdT (2 ml) zł 0,00


Bon rabatowy 10 % Bon rabatowy
Rabat zostanie odliczony od wartości Twojego zamówienia. Bon rabatowy: 10 %

Jeszcze szminę z Maca opłacić muszę i mnie mąż do domu nie wpuści a jak boxy jesteście zadowolone? Nie zdąrzyłam odebrać paczuchy więc będzie na mnie czekać w domu.

też mnie kusi zamówienie w D.
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora