Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pazurki Dianki!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-23, 07:02   #2607
Diana33
Zakorzenienie
 
Avatar Diana33
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 089
Dot.: Pazurki Dianki!!!

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
Dianka
Ty mi powiedz jedno.. czy Ty robisz pazurki za kase? czy to wszsytko na własny uzytek??
w sumie to lakiery i ozdóbki kupowałam tylko na własny użytek, potem doszły akryle i robienie kwiatków tylko na własny użytek no ale tera już dużo osób wie że robię paznokcie i działalność trochę rozwinęłam. w sumie to i tak większość osób to koleżanki, niektóre nawet bliższe więc bardzo często wychodzę raczej na minus niż na plus- ale robię to co kocham. to nie jest moja praca, bo robię zupełnie co innego, co nie wiąże się w żadnym stopniu z kosmetyką a tym bardziej ze stylizacją paznokci ale pazurki to moje hobby i wkładam w to całe swoje serce. kiedyś w przyszłości może coś otworzę własnego. niby państwowa posadka to też dobra rzecz bo niczym się człowiek nie martwi ale to co robię teraz nie interesuje mnie niesety...
pożyjemy...
zobaczymy....






Cytat:
Napisane przez bea-tka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja mam to samo co Wy Dianko ciągle mi mało i mało, najchętniej kupowała bym i kupowała miałam taki tydzień, że codziennie wracając z uczelni wracałam z nową zdobyczą- lakierem ozdobami czy coś ale moje skromne pudełko lakierów i ozdóbek przy Twoim to bez porównania
no ja mam właśnie to samo- jak już wpadnę w wir kupowania to do domu wrcam z pustym portfelem i reklamówką ozdóbek, lakierów, pilników itp.





Cytat:
Napisane przez ImmortalStar Pokaż wiadomość
Cuda tworzysz
A kącik jaki uporządkowany super!!
dziękuję ślicznie!!!





Cytat:
Napisane przez dobrarada Pokaż wiadomość
bardzo ładne pomaranczowe i pierścionek też robi duże wrażenie ! pozytywne rzecz jasna
dziękuję serdecznie!!!
__________________
Moje storczyki
Diana33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując