Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Obgryzione paznokcie ze zdjęciami
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-04, 16:52   #412
Tristher
Raczkowanie
 
Avatar Tristher
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 106
GG do Tristher
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Witam ; )
Też mam problem z obgryzaniem paznokci, a także skórek. Nie wygląda to zbyt estetycznie : < Mam 14 lat, a obgryzam z 7 lat? Coś koło tego. Do tego moje paznokcie robią się takie falowane, z wgłębieniami. Na zdjęciu nie będzie tego widać, ale wygląda to brzydko.
W zeszłe wakacje przestałam na chwilę obgryzać, jednak znów powróciłam do tego uzależnienia. Próbowałam różnych metod; gorzkie lakiery, częste malowanie itp. Jednak po malowaniu moje paznokcie rozdwajały się i były bardzo słabe. Teraz wcieram w nie olejek rycynowy, a od czasu do czasu maczam je w oliwie. Mam nadzieję, że ich stan się poprawi. Mam jeszcze pytanie; czy jeśli naruszy się pewien obszar to płytka nie wraca już do swojej naturalnej formy? Ostatnio przeczytałam to, co mnie bardzo zdołowało ;<

Moje pazurki. Jak zauważycie moje paznokcie na środkowym palcu zaczynają się strasznie nisko
http://img209.imageshack.us/img209/4648/imag0037p.jpg
http://img809.imageshack.us/img809/8505/imag0038yn.jpg

Cytat:
Napisane przez marcelina7 Pokaż wiadomość
witam ponownie
troszke mnie tu nie bylo...dziewczyny uzywam teraz eveline maksymalny wzrost paznokci ( bo oczywiscie obgryzlam paznokcie na maksa)i normalnie niespodziewalam sie takich efektow!!!w 2 tygodnie odrosly mi paznokcie tak ze juz sa na rowno z opuszkiema moze nawet troszke za wkleilabym fotke ale chwilowo nie mam aparatu. najlepsze jest to ze tez przestaly sie rozdwajac a koncowka zrobila sie jasniejsza. jak macie mozliwosc kupic i wyprobowac to polecam. na dzien dzisiejszy wydaje mi sie byc nawet lepsza od sally hansen zlotej ktora uwielbialam do tej pory i do tego ma fajny lekko kryjacy mleczny kolor
gdzie i za ile można kupić tą odżywkę?
Tristher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując