Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-19, 07:55   #1535
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
Ja mam z kolei problem z wysuszaniem. Konkretnie używam podkładu z Annabelle Minerals i ostatnio mam mega przesuszoną i ściągniętą skórę. Co prawda nie mam typowych odstających skórek i łuszczenia, ale takie właśnie ściągnięcie, marszczenia na skórze jak na jakimś materiale i wrażenie cienkiej skóry. Mam ogólnie skłonność do przesuszania skóry, ale teraz w ciągu dnia po kilku godzinach po nałożeniu zaraz mam lifting na twarzy, okropne uczucie. Mimo, że skóra jest miękka w dotyku to ja sama czuję ogromny dyskomfort, że aż nie mam ochoty wykonywać żadnej mimiki twarzy, jakbym zaraz miała popękać. Mimo, że nakładam go na typowy emolientowy krem nawilżający to i tak jest taki efekt.
Cieszyłam się z minerałów, że przy mojej trądzikowej cerze będą bezpiecznym kosmetykiem kolorowym, ale teraz się zastanawiam.
Jak myślicie, czy to minerały mogły mnie tak załatwić? Czy minerały z innej firmy mogłyby okazać się mniej wysuszające, czy wszystkie mają takie właściwości i raczej żadne nie będą dla nie dobre.
Ja bym radziła spróbować innej firmy Może akurat wkład A< nie pasuje Twojej skórze. Spróbuj także metody nakładania na mokro. Niebo a ziemia. Ja sama zauważyłam ,że czasami ściągała mi się skóra pod samymi oczami, ale nie jestem w stanie zweryfikować, który podkład był winowajcą, bo raz używam marek randomowo, a kiedy indziej przez długo okres sięgam tylko po jedną.
Może też Twojej skórze nie pasuje typowo matująca formuła [bo takiej używasz..?].
Poza tym, jeśli wcześniej sięgałaś po podkłady płynne, to też może dochodzić do takich sytuacji, zanim rozpoznasz, czego będzie Twoja cera potrzebowała i co ją zaspokoi przy stosowaniu minerałków, bo w końcu maja kompletnie inną formułę. Radzę się nie zrażać, tylko próbować dalej Firm jest naprawdę dużo, najlepiej zacząć od rożnych próbek. Może być to kłopotliwe i czasochłonne, ale myślę, że warto.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując