Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Plikostrada.pl - POMOCY - każą mi zapłacić 96 zł i straszą komornikiem!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-04, 22:02   #22
Twilight6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3
Dot.: Plikostrada.pl - POMOCY - każą mi zapłacić 96 zł i straszą komornikiem!

Dziękuje i przepraszam za literówke, miało byc *wysłałaś

Tak rozumiem i nie mam zamiaru płacić ani się z nimi kontaktować.
Ale chcę wiedzieć jaki będzie następny email po przedsądowym...:

Szanowna Pani,
Pomimo otrzymania dwóch wezwań do zapłaty do dnia dzisiejszego nie uiściła Pani zaległej opłaty abonamentowej za udostępniony Pakiet Podstawowy usługi Plikostrada, którą zamówiła Pani w dniu 05.05.2014 przy użyciu adresu email ......
W związku z powyższym informujemy o konieczności przekazania sprawy Pani zadłużenia na drogę postępowania sądowego. Reprezentująca spółkę Smart Tech Connect Ltd. kancelaria prawna specjalizująca się w dochodzeniu roszczeń z konsumenckich umów elektronicznych, przygotuje i wniesie przeciwko Pani pozew w przedmiocie wydania sądowego nakazu zapłaty.
W przypadku podania w trakcie zamawiania usługi fałszywych danych osobowych, kancelaria prawna złoży oficjalne zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa oszustwa z art. 286 kodeksu karnego, zagrożonego karą pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat. Organy ścigania prowadzące dochodzenie ustalą dane osobowe abonenta adresu email ...... na podstawie informacji uzyskanych od dostawcy usługi poczty elektronicznej oraz dostawcy Internetu ISP dla zabezpieczonych adresów IP. Przypominamy, iż w takim wypadku oprócz konsekwencji karnych, zgodnie z § 5. ust. 5. zaakceptowanego przez Panią regulaminu usługi, będzie Pani dodatkowo zobowiązana do uiszczenia kary umownej w wysokości 200 zł oraz powstałych kosztów sądowych i windykacyjnych.
Niniejszym wyznaczamy Pani ostateczny termin na dobrowolną spłatę zadłużenia wynoszący 3 dni robocze robocze od dnia otrzymania tej wiadomości. W przypadku bezskutecznego upływu wyznaczonego terminu sprawa zostanie procedowana w trybie natychmiastowym, a jej polubowne załatwienie nie będzie już dłużej możliwe.
Zaległą opłatę abonamentową należy uiścić przelewem bankowym lub dokonując wpłaty na poczcie, używając poniższych danych:
Nazwa odbiorcy: Smart Tech Connect Ltd.
Adres odbiorcy: P.O. Box 450676, Dubaj, ZEA
Rachunek bankowy odbiorcy w Polsce: 36 1750 1312 6860 1000 0075 9250
Tytuł płatności: Opłata za abonament 12 miesięcy - 0075 9250
Kwota: 96 PLN
Gotowy blankiet wpłaty można wygenerować pod adresem http://www .plikostra da.pl/wpla ta.php?wtd =uYImrhJD0 5hXbK2xZac 4wokRwBf2O TDnyno%3D
W przypadku pytań prosimy o kontakt poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail pomoc@plik ostrada.pl albo telefonicznie pod numer 70 838 85 88*(od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00).


Z wyrazami szacunku,
Biuro Opłat Abonamentowych
serwisu Plikostrada.pl


Piszą, że mam 3 dni. A potem co zrobią? Jaki jest następny email
Twilight6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując