Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-15, 12:01   #1897
sarssa
Zadomowienie
 
Avatar sarssa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 105
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez soniuska Pokaż wiadomość
ale to chyba w dostawie tylko?
edit : a Ty dlaczego skusilas sie na dw skoro tez masz ladna cere?
Tak, on line (ale w sephorze chyba też stacjonarnie, wczoraj dostałam smsa, że niby 10% off przy zakupie za 150, 15% przy 200zł. nie jestem pewna )

Teoretycznie to podkłąd nie dla mnie, bo mam suchą skórę i niby nic do zakrycia. Tzn lubię, kiedy podkład niweluje widoczność moich zaróżowionych policzków

Mimo suchej skóry zawsze miałam problem z tym,że podkład nierównomiernie schodził z twarzy pod koniec dnia (niezależnie od firmy i tego,co miałam "pod" z pielęgnacji). Potrzebowałam czegoś, co przetrwa od rana do wieczora, a DW chyba jako pierwszy moj kosmetyk rzeczywiście spełnia obietnice producenta: twarz wieczorem wygląda tak samo perfekcyjnie jak rano. Jeśli omiotę twarz pudrem rozświetlającym,to już w ogole photoshop (nie mam tu na myśli efektu maski, jak pisałam stosuję pół kropli podkładu - chyba 1/10 ml, naprawdę ). No i nie ukrywam, że szukałam czegoś bardzo żółtego, a DW ma idealny kolor.

Popadłam w narcyzm, siedzę ciągle z lusterkiem

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Super, że się spodobał
Rattan jest moim kolorem idealnym - w żadnej innej firmie (oprócz minerałów) nie znalazłam równie cudownego koloru

Ja tym bardziej się cieszę
Gdybyś kiedyś znalazła coś w podobnym kolorze, to podziel się, proszę tą informacją
sarssa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując