Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DIOR - kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-08, 11:36   #3073
moniczka2222
Rozeznanie
 
Avatar moniczka2222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 998
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez mahusia Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny, przylaczam sie do watku
I na sam poczatek nie zgodze sie, ze Nude jest "nie za bardzo kryjacy" i lekki. Moim zdaniem kryje rewelacyjnie, a do ukrycia mam sporo. W dodatku jest na prawde trwaly! Moim zdaniem b. godny wyprobowania! Ja sie w nim zakochalam od pierwszego uzycia i cala reszta poszla w odstawke.
a ja sie z Toba nie zgodze,bo przeciez kazdy z nas ma prawo do swoich opinii i kazdy oczekuje czegos innego od podkladu, w koncu kazda z nas ma inne buzke i cere i ja pisze o swoich odczuciach i w porownaniu do innych podkladow ktore obecnie uzywam... dla mnie ten podklad zdecydowanie nie jest z tych bardzo kryjacych tak jak inne podklady ktore stosuje... w przeciwienstwie do TIU lancome, sculpt Diora i DW estee lauder....to niestety Nude kryje i wypada slabiej (pod wzgledem krycia),!!w kazdym badz razie dla mnie zdecydowanie za slabo... Osoby ktore lubia naturalny makijaz i nie maja wiele do ukrycia beda zadowolone... Nie twierdze ze to zly podklad i ze nic z buzia nie robi..... no cos tam robi , warto go wyprobowac ale ja napewno sie na niego nie zdecyduje

Edytowane przez moniczka2222
Czas edycji: 2009-02-08 o 11:45
moniczka2222 jest offline Zgłoś do moderatora